Muğla Karavan Tatili - Yenice Vadi

Muğla'da karavanım ile nereye gidebilirim?

Muğla’da Karavan tatili yapmak istiyorsanız mutlaka gitmenizi önerdiğimiz noktalardan birisi Yenice Vadi Natural Life Village (Doğal Yaşam Köyü). Hem doğa ile iç içe oluşu hemde tesisin gelen misafirlerine sunduğu olanaklar ile pek çok kişiden olumlu dönüşler almaktadır.

Tesisin doğa ile barışık mı?

Karavan ile tatil yapıyorsanız arayışlarınızın başında doğası tahrip olmamış ve kafanızı dinleyebileceğiniz bir mekan aramanız çok normal. Muğla'nın Yenice Beldesinde kendinizi eşsiz bir tabiatın ortasında bulacağınız bu işletmede tatil boyunca gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Gelen ziyaretçilerini doğal yaşam teması ile ağırlarken tesisin içinde beton bir yapıyla karşılaşmadan taş evler görmek oldukça sevindirici diyebiliriz.Yemekler diğer tüketim ürünleri nasıl?

En dikkat çeken husus ise Türkiye’de kamping alanlarında oldukça zor görülen bir durum. Her şeyin doğal olduğu bu vadide restoran kısmında yediğiniz yumurtalar bile Yenice Vadisini gezen tavuklardan geliyor. Hem sağlıklı hemde oldukça doğal ürünler yapan işletmenin meyve ve sebzeleri ise kendi bahçelerinden bizler için mutfaklarına kadar geliyor.