HakkımızdaShantigo karavan, 10 yıllık turizm ve konaklama sektörü deneyimini, 2020 yılının ikinci çeyreğinde karavancılığa kreatif bakış açısı sunmak adına, yenilikçi konseptleri ile karavancılığı daha fazla kitleye tanıtmak ve insanların yaşam tarzına yeni bir bakış açısı sunmak için kurulmuştur. Shantigo ailesi olarak, karavan üretimi konusunu detaylı analiz edip sektörün eksiklerini azaltmak adına 2021 yılının ilk çeyreğinde Londra ve Köln’ de kurulan arge ofisleriyle birlikte karavan imalatına start vermiştir

Shantigo; satın almadan önce karavanları deneme ve kiralama imkanları sunarak sizlere en doğru kararı vermeniz için özel bir deneyim sunmaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizin, gelişen ve alternatif tatil arayışına öncülük eden Karavan sektörüne; daha kaliteli ve avrupa standartlarında karavanlar üretip, bu yaşam stilini ülkemize en iyi derecede tanıtıp vede sevdirmeyi hedefleyerek yola çıkmıştır. İnovatif düşünce ve proaktif şirket yapısı ile ülkemize en kaliteli ve en konforlu karavanları üretmeyi hedeflemiştir.

Misyonumuz

Karavancılığı daha fazla kitleye ulaştırıp, karavancılığı ve doğayı daha fazla insanlara sevdirmeyi ve ulaştırmayı misyon edinmiştir.