ShantiGO - Franchise Başvuru Formu

Birlikte Kazanalım

Franchise Başvuru Formu

FARKIMIZ

KEYFİN ZİRVESİ: İngiltere’deki AR- GE merkezinde mühendisler tarafından geliştirilen Shantigo karavanlar, İstanbul’daki üretim merkezinde tasarımcılar tarafından üretilmektedir. Yüksek konforlu, lüks bir yaşam alanı sunan Shantigo Karavanlar, gerçek bir tatil ve seyahat keyfi araçlarıdır.

SIRA DIŞI İŞLETMECİLİK: Shantigo franchise, zahmetli, az kazandıran sıradan franchise seçeneklerinden bıkmış girişimcileri hedefler. Shantigo franchise, üç farklı franchise planıyla, prestijli, saygın ve keyifle sürdürülebilir sıra dışı bir işletme sahibi olmak isteyen girişimciler için idealdir.

Neden Franchise Veriyoruz?

Küresel pandeminin uluslararası seyahatler üzerinde büyük bir etkisi oldu ve bu durum önümüzdeki yıllarda da devam edecek görünüyor. Yeni yerler keşfetme merakı, doğayla içiçe olma arzusu, daha esnek ve sosyal mesafeli açık hava seyahatlerine ilgiyi çoğalttı. Son araştırma ve istatistikler de bunu doğruluyor.

Benzersiz bir konaklamalı tatil ve seyahat deneyimi sunan karavanlara yönelik talepte büyük bir artış gördük ve karavanlarımız artık her zamankinden daha popüler.

Artan taleple başa çıkmamıza yardımcı olmak ve var olan muazzam fırsatlardan yararlanmak için Shantigo Karavan’ı franchise etmeye karar verdik.

Markamızın değerini koruyarak yükselen talebi doğru kişilerle faydaya dönüştürüp kazancı paylaşmak için bu yıl sadece 5 franchise vereceğiz.

Tutkusu, heyecanı ve vizyonuyla popüler markamıza güç katacak kişi benim diyorsanız franchise formunu eksiksiz doldurun. Seçim kararı, yüz yüze görüşmeler sonrası istenecek finansal verilerin uygun bulunmasıyla verilecektir.

Neden Shantigo?

Türkiye’de campervan üretim kapasitesinde lider konumdadır.
Konaklamalı tatil ve seyahat deyince akla ilk gelen markadır.
Çarpıcı dizaynlarıyla en çok tercih edilen karavan markasıdır.
Yat işçiliği ile bezenmiş mühendislik ve tasarım harikasıdır. Seri üretim kendi fabrikasında gerçekleştirilmektedir.
Sosyal medyada yüz binlerce takipçisiyle Türkiye’nin en popüler karavan markasıdır.
5 yıl işçilik garantisiyle güvenilir bir karavan markasıdır.

Shantigo ailesi olarak, bizlerle ortak paydada hareket edecek çözüm ortakları arıyoruz.

Başvuru için asağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Buna istinaden yetkililer sizleri arayacaktır.

İstanbul Showroom & Kiralama Ofisi

Harmandere, Ankara Caddesi No:488/B Pendik / Istanbul